Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

Odbierz swoją Kartę do Kultury!

Utworzono dnia 13.11.2017
Czcionka:

Morzeszczyńska biblioteka dołączyła do grona książnic, które oferują swoim czytelnikom METROPOLITALNĄ KARTĘ DO KULTURY. Już do listopada każdy mieszkaniec gminy ma okazję dołączyć do grona uczestników projektui odebrać tę wyjątkową przepustkę do świata książek, sztuki, muzyki i teatru. Nie jest to bowiem zwykła karta biblioteczna, lecz klucz do fenomenalnej oferty kulturalnej w Trójmieście i najbliższej okolicy.

KARTA DO KULTURY to projekt zainicjowany przez Wojewódzką i Miejską Bibliotekę Publiczną w Gdańsku. Działa już w 20 książnicach: w Trójmieście, Redzie, Rumi, Wejherowie, Bolszewie, Pucku, Starogardzie Gdańskim, Bobowie, Trąbkach Wielkich, Luzinie, Kartuzach, Tczewie, Przywidzu, Przodkowie i Helu. Do tego grona dołączyła również morzeszczyńska biblioteka ze swoimi filiami – w Dzierżążnie i Majewie.

KARTA DO KULTURY to także zniżki do wyjątkowych miejsc w pobliżu miejsca Twojego zamieszkania: kin, teatrów, muzeów, kawiarni, klubów muzycznych, księgarni lub filharmonii. Wiele z tych miejsc oferuje bonifikaty wyłącznie dla użytkowników karty. Aktualną bazę instytucji i rabatów, jakie deklarują, znajdziesz na stronie programu: www.kartadokultury.pl.

Bezpłatna KARTA DO KULTURY wydawana jest przy zapisie czytelnika do biblioteki. Kartę należy okazywać przy odwiedzionych w książnicy, czyli przy wypożyczaniu i zwrocie książek, prolongowaniu materiałów bibliotecznych i korzystaniu ze stanowisk komputerowych w bibliotece. Nie można jej odstępować innym osobom (z wyjątkiem czytelników, którzy z przyczyn losowych upoważnili do odbioru książek inną osobę).


KARTA DO KULTURY umożliwia również czytelnikowi sprawdzenie stanu własnego konta bibliotecznego lub rezerwacji książek przez Internet. W tym celu wystarczy zajrzeć na stronę internetową naszej instytucji www.morzeszczyn.naszabiblioteka.com i w górnym panelu menu wybierz zakładkę KATALOG ON-LINE.

Kalendarium

Styczeń 2019
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nie
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 1 2 3

Licznik odwiedzin:

W tym tygodniu: 53

W poprzednim tygodniu: 94

W tym miesiącu: 206

W poprzednim miesiącu: 392

Wszystkich: 18158